На Кіровоградщині відкрили ще один клас безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59499_1.jpg)
Рівнянська громада на Кіровоградщині відсвяткувала відкриття Класу безпеки.
А яке ж свято без гостей? Тож, таку знаменну подію у Рівнянській спеціальній школі відзначили разом зі Службою порятунку.
Перший урок безпеки у новому класі рятувальники провели для учнів середніх класів.
У невеликому за розміром приміщенні навчального закладу дбайливими руками освітян, батьків та за підтримки громади було створено справжню лабораторію безпеки, де діти із задоволенням зможуть отримувати нові знання та практикуватися у вміннях, що відповідають базовим потребам школярів у цій сфері. Облаштування кабінету та детально продумані локації допомагатимуть значно кращому засвоєнню навчального матеріалу.
Розпочали заняття, традиційно, з питань пожежної безпеки. Пригадали правила безпечної поведінки у побуті, дізналися про причини пожеж та дії у разі їх виникнення. Інтерактивна форма заняття дозволила проявити творчий підхід до викладу навчального матеріалу.
Під час уроку діти вчилися викликати Службу порятунку та евакуюватися з приміщення у разі виникнення займання.
Вчилися сьогодні розпізнавати небезпечні предмети, дізналися про сучасні боєприпаси та правила поведінки з ними. Головне - це досягти того , аби кожна дитина добре запам’ятала чіткий алгоритм дій та не панікувала у нестандартних ситуаціях.
А як боротися зі стресами та не піддаватися паніці в екстремальних ситуаціях. навчила учасників заходу психолог Головного управління ДСНС в області. За допомогою розвантажувальних методик діти позбавлялися від накопиченого вантажу стресів та страхів. А ще ділилися позитивними емоціями та враженнями від заходу.
Із задоволенням учні приміряли бойовки та уявляли себе справжніми рятувальниками. Тож, цього дня свято безпеки вдалося, адже знання, засвоєні з величезною порцією позитиву, стануть для школярів надійним щитом від небезпеки.
ГУ ДСНС України у кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)