Фронтмен гурту Авіатор Дмитро Тодорюк: Продовжую філософію радості
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37582_1.jpg)
Фронтмен гурту “Авіатор” Дмитро Тодорюк приклад багатогранностi. Адже вiн встигає створювати хiти з дружньою командою, з ними виступати у рiзних куточках держави, здiйснювати справжнi польоти, а також виконувати ролі та режисерувати вистави у Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва.
"Між краплинками встигаю все, -смiючись, каже Дмитро.- Був один випадок рік назад, коли в мене була прем'єрна вистава “Бастьєн і Бастьєнна”, режисером якої виступив, але в цей же час я був в турі з “Авіатором” “По небу”, то ж попросив свого колегу мене підмінити. Отож, викручуємося, як можемо”.
Першість вагомості у творчій діяльності між театром та музикою артист не встановлює ніколи: “Це просто грані, що пов'язані з бажанням робити для людей мистецтво, дарувати їм позитивні емоції. Саме тому я ніколи не розділяю театр та музику. Якби я грав у футбол, напевно, і займався музикою це було б дивно. А тут все ж таки обидві справи пов'язані зі сценою, просто вони мають різні способи дарувати людям драйв, енергію, усмішку, якійсь філософські роздумі, а місія - одна й те сама”.
Дмитро Тодорюк поділився з нами планами щодо подальшої режисерської діяльності:
“Наразі цей театральний сезон підходить до фінішу, але ми вже ставимо плани на майбутній. В наступному сезони, якщо все складатиметься упішно, ми розпочнемо працювати над унікальною оперою для дітей, створеною київським композитором Юрієм Шевченко, вона називається “Король Дроздобород”. І лібрето, і музика створені нашими сучасниками. Пишаюсь, що ми будемо першим театром,який буде ставити подібну виставу. Плануємо, що прем'єра відбудеться в кінці наступного сезону, приблизно в квітні-травні 2018 року на великій сцені в театрі на Подолі”.
Звичайно ж, ми не могли не поцікавитися про новини гурту “Авіатор”. Фронтмен гурту поділився:
“Ми були в Америці, там відзняли два, судячи зі зйомок, крутих кліпи. Ми й далі продовжуємо філософію позитиву та радості. В кінці червня у світ вийде один кліп, а також одна пісня буде презентована на радіо. Нова пісня називається “Я знаю”, яку написали Андрій Сторож у дуеті з братом Ігоря Воєвуцького - Сашею. Пізніше ми представимо кліп на нашу пісню “Сети”. А загалом працюємо далі, пишемо нові пісні та гастролюємо різними кутками світу”.
Неодноразово ми писали про те,як “Авіатори” підкорюють небо за штурвалом літаків. Як повідомив Дмитро, гурт продовжує навчання і має нові успіхи:
“Ми відновили польоти ,вже були в Орехово. Проте вже підкорюємо не тільки Ан-2,але й Як-18Т, це зовсім інша машина, зовсім інша відповідальність, він настільки філігранний, що там трошки більше курсу і все... полетів...Ан-2 все ж така потужна птиця, що її важко розвернути, а там не дай Бог якась помилка...Отож, процес навчання триває”.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)