Засідання літературної студії відбулося у Кропивницькому (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61103_1.jpg)
Сьогодні в Центральній міській бібліотеці для дітей відбулося засідання літературної студії «Вартовий рідного слова».
Темою засідання була багатогранна спадщина українського письменника, мовознавця і просвітника Бориса Грінченка.
Учасники студії прослухали цікаві повідомлення і переглянули презентацію про життя і творчість письменника. Дітей вразив той факт, що аби стільки встигнути зробити за короткий вік, скільки спромігся зреалізувати Борис Грінченко, – слід було спати максимум три-чотири години на добу.
Діти познайомилися з книгами письменника які є у фонді бібліотеки, читали вірші, казки, відгадували загадки. Прочитали по ролях оповідання «Дзвоник» та інсценізували казку «Пан Коцький».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)