Відновне правосуддя на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57107_1.jpg)
Неповнолітні не завжди усвідомлюють наслідки своїх дій, які можуть на завжди вплинути на їхнє подальше життя. Так сталось і в нашій історії, яка трапилась у м. Долинська.
Хлопець увечері просто прогулювався біля магазину, помітив барсетку у якій було 3500 грн та забрав з неї кошти. Представники поліції його вирахували по камерам відеоспостереження та пояснили, що він вчинив кримінальний проступок, передбачений ч. 1 ст. 185 КК України – таємне викрадення чужого майна (крадіжка).
Неповнолітньому запропонували взяти участь у «Програмі відновлення для неповнолітніх, які є підозрюваними у вчиненні кримінального правопорушення». Кирило погодився.
Прокурор скерував відповідні заяви про участь у Програмі до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Кіровоградській області. Того ж дня Регіональний центр прийняв рішення про застосування Програми та видав відповідне доручення для проведення медіації посереднику – адвокату Людмилі Язан.
«Кирило міг розраховувати на звільнення від кримінальної відповідальності за умови примирення з потерпілою стороною та відсутність з її боку претензій матеріального та морального характеру. Хлопець раніше не судимий, вперше вчинив кримінальний проступок, попросив вибачення, покаявся, з мамою повернув ще 500 грн потерпілому. Потерпілий погодився прийняти вибачення. Оступитися може кожен, але якщо неповнолітній усвідомив неприпустимість свого вчинку, він має шанс на виправлення», – коментує Людмила Язан.
У результаті Долинський районний суд Кіровоградської області звільнив неповнолітнього від кримінальної відповідальності та закрив кримінальне провадження.
З рішенням суду можна ознайомитись за посиланням
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)