В гостях у сучасних магів: таємниче життя зсередини (фоторепортаж)

Травень 15, 2017 | Народний репортер | Переглядів: 2723 | Коментарі: 0

У звичайній квартирі, в звичайному багатоповерховому будинку міста Сміла, Черкаської області проживає незвичайна сім'я відунів Олексія та Оксани Скидан.

Саме сюди з'їжджаються люди з різних куточків країни зі своїми проблемами за консультацією і за допомогою до Олексія, який за своїми плечима має навчання таємниць Волховства і «Битву екстрасенсів», і до Оксани, потомственої відьми.

Звичайний під'їзд, звичайний ліфт ... навіть не віриться, що тут, в одній з квартир відбуваються дивовижні речі. Єдине що відрізняє вхід в квартиру сім'ї відунів - Чури (лики слов'янських богів - захисники) і дві таблички: перша свідчить про те, що тут проживає учасник «Битви екстрасенсів», друга - що в будинку зла собака. До речі ім'я собаки дуже довге, але домашні звуть її Звездочка. Разом з нею проживають кішка, двоє сичіків, величезний равлик і навіть павук-птахоїд.

Увійшовши до будинку, потрапляєш, немов у казку, де маса цікавих речей, атрибутів, книг по магії, зілля, настоянок і т.д. Однак, якщо для звичайної людини це може здатися частиною чарівного світу, то для відуна це інструменти допомоги, порятунку людей, зв'язку з іншим світом.

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан

Побут же особливо не відрізняється, від побуту звичайної людини - запевняє маг: «Все те ж саме ... прокинулися, час суто для себе. Якщо це якийсь будній день, то розписані графіки роботи, ведеться прийом людей, я приймаю кожен день з 11 до 5 вечора. Якщо записів немає, то веду підготовку, виготовлення свічок, амулетів, талісманів. У весняний та літній час займаємося збиранням, заготівлею трав, приготуванням настоянок ... Точно так, як і всі ходимо в магазини, відпочиваємо. Ми відрізняємося від звичайних людей тим, що ми трохи більше бачимо, чуємо, знаємо і відповідно ми трохи більше вразливі, ніж звичайні люди, тому доводиться думати і про захист, як власний, так і дітей, і друзів, знайомих. Якщо звичайній людині достатньо поставити захист раз на півтора року, то у нас захист оновлюється практично раз в два місяці, а то й раз на місяць, тому-що більше працюємо з людьми, більше на себе беремо всілякого негативу, після якого потрібно очищатися. Також є певні правила, вимоги. Наприклад, якщо це день, який присвячений якомусь слов'янському святу, то обов'язково запалюються свічки в цей день, якщо є можливість бути на природі, то намагаємося розвести живий вогонь. Є свята, які ми проводимо для всіх людей, а є закриті обряди, які тільки для людей, що розділяють наші традиції, такими є магічні дні. Звичайній людині буде важко бути присутнім на подібному обряді, так як відбудеться колосальна втрата енергії, замість її поповнення».
Олексій провів екскурсію по затишній квартирі, поділився безліччю цікавої інформації, що стало для нас величезною честю.
На кухні, між газовою плитою і сучасним холодильником, скромненько в одному кутку знаходиться вівтар мага, а в іншому - робоче місце відуні. Насамперед, маг показав полички з магічними інструментами: кришталевою кулею, чорним дзеркалом, посудину з ефірними маслами, різноманітними камінцями, ликами слов'янських богів, черепами і іншим. «Наші діти, не дивлячись на те, що вони ще маленькі знають, що є суто мамина поличка, на ній лежать мамині інструменти, їх чіпати не можна, а це суто татова поличка. А це поличка, де лежать інструменти, які можуть використовувати діти. У кожного з нас є певний набір інструментів, своя чаклунська книга, свій чаклунський ніж, своя мітла, жезл ».

Деякі предмети нам було дозволено навіть взяти в руки. «Є магічні речі, які можна брати в руки, а є, які навпаки не дозволено, тому що вони несуть в собі величезний, колосальний потік енергії і часом це шкодить звичайній людині, - підкреслив Олексій Скидан.- Складно встежити за тим, щоб звичайні люди, які не володіють здібностями, не брали ці предмети в руки. Була ситуація не так давно, пару місяців назад, людина на прийомі випадково доторкнулася до мого робочого ножа, вона отримав сильний опік, який довгий час не міг зійти з рук».

При цьому він зазначив, що є певні правила щодо чаклунських предметів, яких треба дотримуватися. Кількома Олексій поділився: «Припустимо, ножі ніколи не повинні лежати самі по собі, вони повинні знаходитись в чохлах або футлярах. Те ж саме, щодо карт, вони не можуть лежати просто так, самі по собі, їм потрібне місце, їх житло - це або шкатулки, або мішечки, футляри тощо. Також необхідно враховувати те, що у кожного предмета, будь то камінь, будь то гілочка, принесена з вулиці, дерев'яний жезл, ніж, руни ... у кожного є своя душа, вони наділені якимось певним зарядом енергії, негативною або позитивною, плюс або мінус. Не всі предмети можна використовувати відразу, як тільки купив. Деякі потрібно очищати, деякі дуже довго звикають до людини».

За словами мага, те ж саме відноситься і прикрас. «Багато людей навішають на себе цілу купу прикрас, тому що красиво, а то, що це може нашкодити людині, ніхто не замислюється. Є камені вампіри, які вбирають енергію. Є камені очисники, які навпаки очищають людини. Є камені-з'єднувачі ... камені-путівники. Є дуже цікавий мінерал, я з ним працюю, мені дуже подобається він - називається камінь «моріон» - чорний гірський кришталь, цей камінь протипоказаний взагалі практично всім, крім людей, які володіють магією, але навіть не кожен маг може з ним працювати. Цей камінь вважається каменем мертвих, камінь некромантії. У ньому міститься колосальна енергія. Є дуже підступний камінь - змійовик, я припустимо, не можу з ним працювати, а моя дружина прекрасно це робить. Тобто у кожного є якийсь свій певний предмет, з яким один може працювати, а іншому не бажано».

Крім того, в будинку магів є речі, які вимагають особливої уваги, це відноситься до предметів, які несуть в собі дуже небезпечну енергію.

«Ми використовуємо і темні, і світлі енергії. Бо трапляються випадки, коли тільки темні сили можуть допомогти позбавитися від якоїсь проблеми. Тому у нас є темні предмети, вони завжди закриті під замком від доступу дітей і сторонніх. Ці речі ми нікому не показуємо, їх не бажано брати в руки, з ними може впоратися тільки практик (практикуючий маг) і то не кожен».

У квартирі в числі інших предметів, дуже багато шкур різних тварин, комах, плазунів. Як розповів екстрасенс:

«Кожна тварина несе собою певну допомогу, підказку. Деякі речі використовуються суто в певних видах магії в якості оберегів, талісманів. Деякі використовуються як тотем, коли необхідно отримати силу, певні якості тварини. Іноді потрібно отримати силу тваринного для того, щоб побачити його очима. Наприклад, сова, у нас в будинку є, як пір'я сови, так і живі сови, це одна з не багатьох птахів, яка може жити одночасно у двох світах. Буває дуже складно налаштуватися на канал роботи з мертвим, часто звертаються люди з тим, що померла людина, і не знають причину його смерті, вони хочуть її встановити. Але не завжди ця душа виходить на зв'язок. Ось за допомогою подібних тварин можна це зробити, подивитися очима тієї ж сови, тобто енергетично переміститися в інший світ для того, щоб з'ясувати причину».

Разом з тим він акцентував, що вони не приносять у жертву тварин:

«Ми не вбиваємо тварин для того, щоб отримати його предмет, це велика шкода на енергетичному рівні. Ті ж вовчі, лисячі шкури ми тільки купуємо. Якщо це пір'я або зміїна шкура, то вони отримані не в результаті вбивства, а в процесі линьки. Адже тільки в цьому випадку воно несе свій заряд енергії».

Велику увагу до нас привернула ціла лабораторія зілляваріння.

«Ми заготовляємо дуже багато трав, - повідомив волхв. - Деякі використовуємо самі, деякими можемо поділитися з такими ж практиками, як ми. Якщо це спиртовий настій, то він може зберігатися 5-6 років і навіть 7-10 років. При тому, чим довше стоїть спиртовий настій, тим сильніше він стає. Сухі трави навпаки з часом втрачають свій заряд, магічні властивості такої сировини зберігається протягом року, тому доводиться їх щорічно в певний час заготовляти знову. При цьому не всі трави можна перевести в спиртовий настій, тому що деякі повинні використовуватися тільки у вигляді порошку, сухої речовини».

Крім трав для зілля використовуються різні інші речовини. Нам стало цікаво, як народжуються рецепти настоянок та зілля. Чаклун відверто відповів:

«Деякі рецепти є авторськими, вони створюються методом проб і помилок. Буває, виникає думка спробувати поєднати інгредієнти і спробувати, що з цього вийде, такими рецептами я не ділюся ні з ким, це суто мої напрацювання, які передадуться моїм дітям, онукам і нащадкам. Деякі рецепти, які використовую в роботі, точно також як і дружина, передалися від наших предків. Це теж авторські, але які перейшли з покоління в покоління. Деякі рецепти взяті зі світової павутини Інтернет, але вони перероблені. А є рецепти, які приходять на основі інтуїції, буває, у снах бачу рецепти. Прокидаюся, і щоб не забути, записую їх. Буває таке, що коли працюєш з чимось, і керівництво з приготування приходить в думки, як ніби хтось нашіптує».

На цьому в таємничої квартирі магів кількість відкриттів для простих людей набирали обертів. Як Ви думаєте, що знаходиться на стелі у відунів? Ні, звичайно, люстри не чим не замінені. А на стелі у магів висять не що інше, як мітли. Про них Олексій розповів окремо:

«Мітла - це атрибут будь-якого магічного ритуалу, вона ж є предметом очисних практик, мітлою очищають простір. Не в прямому сенсі слова метуть, а символічно вимітають негатив з дому, місця проведення свят, на капище і святилище. І плюс мітла - це дуже хороший оберіг для дому, чистоти, достатку. Мітли заряджають на цілий рік на Велесову, або як ще її називають, Вальпургієву ніч, яка триває з 31 квітня на 1 травня. Мітли будуть рік висіти, нести заряд енергії, яку вона отримала в цю ніч. А наступної ночі ми їх знову перезарядити».

За його словами, слов'яни ділили рік на дві половини: темну і світлу. У цю ніч темний період закінчується, настає світлий період свят, свят, період весіль і т.д .: «Вальпургієва ніч дуже сильна. У цю ніч Чернобог (темне божество слов'янського пантеону) остаточно передає ключі Белобогу ». У чаклунську ніч іде розгул нечесті, прокинулися всі, хто не прокинувся до цього».

Всім відомо з казок, що у мага зазвичай є чарівна паличка. Як говорить Олексій Скидан:

«У кожній казці є тільки частка казки». Це ж стосується і чарівних паличок. Відун активно працює над їх створенням, він показав нам заготівки і розповів, для кого вони призначені, навіщо і чому: «Кожна чарівна паличка абсолютно унікальна, вона створюється майстром в єдиному екземплярі. Чарівний жезл - це продовження руки мага. З одного боку для нього це своєрідна батарейка, яка дає йому певний заряд енергії, з іншого боку - це та ж лінза, яка фокусує особисту енергію і спрямовує її в один потік. З третьої ж сторони - це такий собі концентратор, який постійно накопичує в собі енергію, запам'ятовує її і потім направляє. Кожній людині підходить певна деревина. Найчастіше для виготовлення використовується горіх, дуб, березу ... Використовують і рідкісні породи дерев такі, як червоне дерево».

Створювати чарівні палички часом дуже складно з причини, що кожна деревина примхлива - поділився відун. «Коли створюю подібний інструмент, я вже знаю приблизно, кому вона підійде, тобто який характер повинен бути у її власника. Деякі виходять дуже примхливими і підступними. Деякі - добрими і м'якими. Плюс при створенні подібного інструменту велике значення має підбір серцевини. Якщо зі змією, то ця паличка більше підійдуть мудрим людям, які працюють з грошової магією. Якщо з вовком - швидким людям, відданим, так само це паличка гарний помічник для бойової магії, тобто все що пов'язано з якимись військовими традиціями. З совиним пером - людям, які працюють з двома світами одночасно, зі світом мертвих і світом живих. З серцевиною з хамелеона - двоїстим людям».

Крім створення чарівних паличок, зілля, настоянок, Олексій разом з дружиною Оксаною займаються виготовленням оберегів, талісманів і навіть свічок. Відзначимо, що при цьому вони встигають виховувати сина і дочку, навчати учнів взаємодіяти з магічними енергіями, розуміти і відчувати природу, працювати зі стихіями в слов'янському ключі, стежити за домашніми вихованцями. А ще й писати тематичні статті, які можна прочитати на офіційному сайті Олексія. До речі, він поділився, що бажає в майбутньому об'єднати статті в одну, велику книгу. Відун не забуває і про свою багатогранність інших талантів - він відмінний кулінар, а до того ж і художник. Його картини різнохарактерні, вони мають глибокий сенс і посил. Крім того, він колекціонує ляльки бабки-яги.

Важливо сказати і про те, що сім'я Скидан займається реконструкцією старовинних слов'янських традицій, обрядів і свят. Для цього вони ретельно вивчають історію: «З 2012 року я почав вивчати слов'янські традиції, читати дуже багато книг, вивчати кургани, розкопки, дуже багато підказок дізнався з нашого місцевого краєзнавчого музею, побував на острові Хортиця, на слов'янських святилищах. Я люблю читати, але не все, що ти прочитаєш можна використовувати в житті. Тому що в наш час дуже багато води в книгах написано, дуже багато відмінного, здогадок, легенд».

З легендами пов'язана і сім'я Олексія:

«Дуже багато було легенд з приводу магічних сил в моєму роду. Мені ще мама розповідала, мамі її дідусь, а йому його бабуся, що син бабусі, мого дідуся батько, коли був у віці 18-ти років ходив за квіткою папороті, знайшов його і приніс його додому. За легендою, хто знайде цвіт папороті, той отримає магічну силу, але якщо врахувати, що моя бабуся вже тоді була відьмою, то швидше за все, із знахідкою квітки папороті ця сила просто зміцнилася. Я думаю, що такі ж легенди були в роду моєї дружини. Деякі з них ми знаємо, деякі тільки по припущенням, а деякі залишаються невідомими».

Ось так захоплююче і цікаво пройшла наша зустріч з волхвом Олексієм Скиданом. Насправді в ході бесіди виникло дуже багато додаткових запитань, які ми сподіваємося поставити при наступних зустрічах. Олексій дуже цікавий оповідач, і в одному інтерв'ю не вмістити всього, що він може розповісти. Ми дякуємо сім'ї магів за довіру, щирість і відвертість.

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан

Олексія та Оксани Скидан


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool