На Свято книги під парасольками
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59610_1.jpg)
В Центральній міській бібліотеці для дітей Всеукраїнський тиждень дитячого читання стартував
Незважаючи на дощову погоду, читачі поспішали на Свято книги. А для них бібліотекарі підготували цікавенну програму.
Під час літературного хепенінгу «Казкова подорож країнами світу» діти імпровізували, театралізували, фантазували. Задіяні були всі присутні без винятку.
Надзвичайну активність проявляли вихованці ДНЗ №14 «Калинка» ставши учасниками квесту «Знайди казкового героя». У відділі обслуговування дошкільнят не залишилося жодної книги, котрої не торкнулися рученята допитливих малюків.
А дітям середнього шкільного віку цікаві були літературні мандри Україною.
В книгозбірні панувала атмосфера тепла, радості, щирості і натхнення. Задоволені та приємно вражені читачі, полишали стіни бібліотеки під парасольками.
В Центральній міській бібліотеці для дітей, як і у всій країні, заходи в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання проходять під гаслом «Непереможна і єдина читацька Україна».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)