Кропивницький Музей мистецтв: Афіша 13-17 грудня

Грудень 12, 2021 | Народний репортер | Переглядів: 1170 | Коментарі: 0

З метою запобігання зараженню коронавірусом в музеї дотримуються першочергових правил гігієни, проводиться вологе прибирання приміщень, дезинфекція, в тому числі і предметів загального користування, температурний скрінінг відвідувачів та співробітників музею.При вході до приміщення музею та галереї розміщено безконтактний дозатор з антисептиком. З 6 грудня відвідування музею можливе за пред’явлення документа, визначеного Постановою КМУ від 24 листопада 2021 року № 1240

13 грудня 2021 року буде розгорнуто виставку творів «Зимова симфонія».
Куратор: Валерія Лінчевська – науковий співробітник відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв

13 грудня 2021 року буде презентовано віртуальну експозицію з нагоди 165 - річчя від дня народження актора, режисера, письменника Миколи Тобілевича (Садовського) (1856-1933).
Куратор: Тетяна Костенко – старший науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

14 грудня 2021 року буде розгорнуто експозицію творів «Розгойдані дзвони пам’яті» до Дня вшанування ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС.
Куратор: Олег Юрченко – завідуючий відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв

14 грудня 2021 року участь у спільному семінарі обласних музейних закладів культури «Нові форми і методи роботи в сучасних реаліях»

15 грудня 2021 року о 16.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас із виготовлення декоративної ялинки.
(Необхідні матеріали: (акрилові фарби, пензлик).
Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 99 грн.
Проводить: Тетяна Костенко – старший науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

16 грудня 2021 року о 12.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться презентація участі у науково-мистецькому просвітницькому проєкті «Мистецтвознавчі читання» до 128-річниці з дня народження О.О.Осмьоркіна присвяченого 155-річчю з дня народження архітектора Якова Паученка, який проходив в КЗ «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна».
Презентація: «Пам’ятка архітектури – водяний млин в селі Луполове Кіровоградської області».
Проводить: Ірина Кухаренко – провідний науковий співробітник відділу Робоча група обласної редакційної колегії тому енциклопедичного видання «Звід пам’яток історії та культури в Кіровоградській області» Музею мистецтв

17 грудня 2021 року о 15.00 у відділі музею – картинній галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна» відбудеться майстер-клас клас із виготовлення виробів з фетру «Символ року».
(Необхідні матеріали: фетр, ножиці, клей).
Запрошуємо дітлахів та дорослих поринути у світ творчості і натхнення.
Вартість участі у майстер-класі – 33 грн.
Проводить: Оксана Віжевська – художник І категорії відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

17 грудня 2021 року о 15.30 відбудеться заняття з музеєзнавства на тему: «Музейна педагогіка».
Проводить: Тетяна Костенко – старший науковий співробітник відділу музею – картинної галереї Петра Оссовського «Світ і Вітчизна»

17 грудня 2021 року відбудеться проведення круглого столу на тему: «Пам’яті Віктора Петракова» до 5-ої річниці смерті краєзнавця, колекціонера Віктора Васильовича Петракова (1947-2016).
Куратор: Олег Юрченко – завідуючий відділу туристично-краєзнавчої та інформаційної роботи Музею мистецтв

Адреса музею: м. Кропивницький, вул. В. Перспективна, 60. Телефони для довідок: (0522) 24-98-37, 32-24-22, 24-56-81


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool