Кропивницький: Афоня запрошує до бібліотеки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59504_1.jpg)
Великий бібліофіл та знавець літератури бібліокотик Афоня запрошує кропивничан та гостей міста до Обласної універсальної наукової бібліотеки імені Дмитра Чижевського.
Її книжковий фонд складає більше 800 тисяч примірників! Попри війну в книгозбірні щотижнево проходять різноманітні заходи: лекції, презентації, краєзнавчі студії, веб-екскурсії, інформаційні акції та інтерактивні заняття, тренінги та багато іншого. У відділах працюють художні, декоративно-ужиткові і, звісно, книжкові виставки.
В бібліотеці проходять заняття англомовних клубів для дорослих та дітей з різним рівнем знання англійської, а невдовзі відкриється розмовний клуб з французької.
Низку проєктів бібліотека реалізує завдяки партнерству та підтримці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та БФ «Безпечне майбутнє». Так, у головному холі книгозбірні розгорнута дитяча точка «Спільно». Це місце для ігор, навчання та спілкування, читання та натхнення, де кожного дня проводяться кілька майстер-класів та надають консультації педіатр і вчитель-логопед.
Для тинейджерів працює освітній простір «ChromJunior», в якому за допомогою сучасних багатофункціональних хромбуків діти відкривають для себе можливості ІТ-технологій.
А спеціально для дорослих проводяться засідання Батьківського клубу, де татам і мамам допомагають розуміти своїх дітей, будувати з ними позитивні стосунки та надавати необхідну підтримку.
У партнерстві з Обласним жіночим інформаційним центром під егідою Всесвітнього фонду допомоги дітям-сиротам (WWO) бібліотека реалізує програму «Діти України і війна. Кропивницький», в рамках якої проводяться навчально-розвиткові заняття для дітей від трьох до шести років в інноваційному форматі Element of Play.
На відвідувачів чекають Школа досвідченого споживача та Інформаційна платформа з питань праці. У Клубі робототехніки хлопці й дівчата складають та програмують роботів з конструкторів Lego Mindstorms та LEGO Boost. У книгозбірні збираються творче об’єднання «Парус» та літературне об’єднання «Степ», вища народна школа та шанувальники шахів, а поціновувачі кіномистецтва відвідують артхаус клуб «У Чижевського».
Бібліотечне життя вирує! Про анонси та заходи, що проводяться в книгозбірні, можна дізнатися з бібліотечних сторінок в Telegram, Instagram, Facebook, YouTube та сайту закладу.
Записатися в бібліотеку дуже просто, вартість річного абонементу коштує лише 20 гривень. На нових користувачів чекає приємний маленький сюрприз – календарик з Афонею.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)