Кропивничанка потребує допомоги на лікування
![](http://fotoinform.net/uploads/news_42136_1.jpg)
Жителька Кропивницького Леся Вареха вже кілька місяців бореться з онкологічною хворобою.
У 36 років жінці поставили діагноз "гостра мієломоноцитарна лейкемія". Недуга стала справжнім шоком для родини хворої, адже вонане відчувала недомагання.
Леся незаміжня, дітей не має і лише пів року тому поховала батька. Тож її родина вже вичерпала власні ресурси і потребує фінансової допомоги на боротьбу з раком.
Жінка проходить лікування у гематологічному відділенні обласної лікарні. Нині вона відновлюється після хіміотерапії і готується до наступного курсу, який має розпочатись через тиждень. Якщо він пройде успішно, лікарі прогнозують, що в найближчі п'ять років Леся не потребуватиме хімії. Коштує лікування щонайменше 25 тисяч гривень. Родина хворої буде вдячна за будь-який вклад.
Номер картки ПриватБанку:
4149 4996 4438 4545
Одержувач
Вареха Валентина Вікторівна (мати)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)