Добрих справ не буває багато
![](http://fotoinform.net/uploads/news_39051_1.jpg)
В цьому не завжди легкому житті, так часто не вистачає любові, поваги та турботи. Але є люди, які завжди прагнуть прийти на допомогу. Незважаючи ні на обставини, ні на місце, ні на час.
Для когось інвалідний візочок - це звичайна річ, а для вихованців комунального закладу «Центр соціальної реабілітації (денного догляду) дітей з інвалідністю» та їх вихователів - це щоденна потреба, яка дає змогу не просто пересуватися, а бути повноцінними членами суспільства, пізнавати світ у всіх його барвах.
Дякуючи Кіровоградській обласній організації інвалідів ВОІ СОІУ, особисто Голові організації Сергію Подорожному та заступнику директора Центру Юлії Бершадській, діти групи №1, мають змогу пересуватися на нових, зручних інвалідних візках.
Тож, нехай добру не буде меж, нехай дитячих посмішок щоразу стає більше і нехай Благодійний фонд «Networg of kering» процвітає. А особисто Голові фонду в Україні Тетяні Столяренко величезна шана і подяка за підтримку, допомогу, уміння чути і розуміти.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)