You can help our site. Thanks in advance for your help - donate - Click -
                                                                        

Вийшло чергове оновлення Telegram

Листопад 05, 2023 | Мережа | Переглядів: 850 | Коментарі: 0

Оновлення вже доступне на iPhone та Android.

Розробники Telegram випустили оновлену версію месенджера для мобільних пристроїв.

Відповіді 2.0, гнучкі передогляди посилань, колір імені та багато іншого

Оновлення дає  змогу цитувати фрагменти повідомлень при відповіді, надсилати свої відповіді в інші чати, додавати форматування цитат до будь-якого тексту, повністю контролювати передогляд посилань, вибирати колір свого акаунта та багато іншого.


Тепер користувачі можуть цитувати фрагменти будь-якого повідомлення, роблячи свої відповіді на 100% точними. При натисканні на цитату фокус з гарною анімацією переміщується на точне місце в оригінальному повідомленні.

Щоб процитувати повідомлення, торкніться повідомлення (на iOS — затисніть), потім виділіть текст та виберіть «Процитувати».

Відсьогодні відповіді також можна надсилати в інші чати, — якщо ви хочете відповісти особисто або перенести обговорення в іншу групу чи канал. Торкнувшися відповіді з іншого чату, ви відкриєте повідомлення у початковому чаті, якщо маєте до нього доступ.

Щоб відповісти в іншому чаті, торкніться рядка відповіді над полем введення, виберіть «Вибрати інший чат», а потім виберіть, куди ви хочете його надіслати.


Окрім прямого цитування інших, ви можете додавати форматування цитат до будь-якого тексту, включаючи кілька цитат в одній відповіді.

Форматування цитат

Також вдосконалили контекстне меню, щоб полегшити доступ до опцій.


Гнучкі передогляди посилань

У 2015 році Telegram також став першим месенджером, який додав детальний передогляд посилань, показуючи заголовок, опис та медіа.

Це оновлення дає вам безпрецедентний контроль над передоглядом посилань у ваших повідомленнях. Ви можете змінити розмір медіа, вибрати, чи передогляд буде показуватися над або під повідомленням, а також вказати, для якого посилання показувати передогляд, якщо їх декілька.

Відкривати посилання стало простіше — тепер ви можете натиснути будь-де в області передогляду.

Налаштування відповідей, переадресації та посилань
Щоразу, коли ви відповідаєте, пересилаєте повідомлення, додаєте посилання у відповідь або виконуєте всі три дії разом, тепер можна отримати доступ до всіх налаштувань у нових вкладках у меню.


Premium Колір акаунта

З підпискою Telegram Premium ви можете налаштувати свій акаунт ще більше, ніж будь-коли, вибравши колір або комбінацію кольорів для свого акаунта.

Це змінить колір вашого імені у всіх групах, а також кольори усіх посилань, які ви надсилаєте, і відповідей на ваші повідомлення.

Крім того, ви можете вибрати іконку, яка буде використовуватися у візерунку, створюючи унікальний фон для ваших повідомлень, коли інші цитують або відповідають на ваші повідомлення.

Щоб налаштувати колір акаунта на Android, перейдіть у Налаштування > Налаштування чатів > Змінити колір імені. На iOS перейдіть у Налаштування > Вигляд > Колір вашого імені.

Ці налаштування також доступні для каналів, заряджених до Рівня 5 та вище.


Вдосконалені історії

Відео в історіях тепер можна перемотувати вперед і назад — просто утримуйте екран, а потім потягніть управо або вліво.

Для кращих, яскравіших селфі можна використовувати спалах фронтальної камери з гнучкими налаштуваннями для теплоти та інтенсивності.

Щоб відрегулювати теплоту та інтенсивність спалаху, утримуйте іконку ⚡ під час використання фронтальної камери для знімання історії.

При першому відкритті історій показується коротка інструкція, що охоплює основні жести для перегляду.


ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.


Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Hostpro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool