Як у Кропивницькому вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59316_1.jpg)
Сьогодні, 20 лютого, начальник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович, голова облради Сергій Шульга, керівництво міста та правоохоронних структур, військових формувань поклали запалені лампадки до пам’ятної дошки Герою України Віктору Чміленку - учаснику Революції Гідності, уродженцю Кіровоградщини.
Фото Ігоря Філіпенка.
Керуючий Кропивницькою єпархією Православної Церкви України архієпископ Кропивницький і Голованівський Марк, а також духовенство Православної Церкви України, Української Греко-Католицької Церкви та Римсько-католицької Церкви в Україні, відслужили літію за загиблими борцями за волю і незалежність України.
На знак пам’яті про героїв, які загинули під час Революції Гідності присутні долучились до загальнонаціональної Тихої акції "Ангели пам’яті".
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)