У Кропивницькому вперше відзначили Колодій (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47664_1.jpg)
Сьогодні, 4 березня 2019 року, мешканці міста Кропивницький зібралися на площі біля міськради, щоб відсвяткувати свято Колодія, повідомляє FOTOINFORM.NET
Сьогодні розпочалася неділя святкування Масниці. У цього свята багато різних українських назв: Колодій, Пущення, Сирна неділя, Сиропусний тиждень, Загальниця.
У цьому році вперше в місті Кропивницький святкують Колодій. Багато млинців приготували дошкільні заклади нашого міста. Млинці були на різний смак, колір та із різноманітною начинкою.
Кропивничани купляли млинці за різною ціною. Можна було купити 3 млинці за 5 гривень. Як зазначили організатори свята, вторговані кошти з продажу млинців підуть на міську лікарню «Добруджа».
Читайте також: Кропивничани сьогодні їли вареники та млинці
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)