У Кропивницькому відзначили фотожурналіста Ігоря Філіпенка (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47334_1.jpg)
Вчора, 4 лютого, у Кропивницькому Тетяна Землянська, керівник проекту ТОР- 20 відзначила фотожурналіста Ігоря Філіпенка , який приймав участь в конкурсі «Народний Бренд 2018».
У цьому конкурсі було біля 40 різноманітних номінацій. Мешканці нашого міста голосували за накращих представників різних галузей Кропивницького.
У номінації «Фотограф» перемогу із 86 голосами здобула Ольга Лисенко. Друге місце зайняв Ігор Філіпенко, за нього проголосували 77 мешканців міста. На третьому місці - Віталій Карелін, за нього проголосували 69 кропивничан.
«Я дякую усім, хто за мене проголосував. Це певне визнання і я дуже радий, що моя улюблена справа багатьом мешканцям Кіровоградщини подобається. Я пишаюсь, що зайняв друге місце у конкурсі «Народний Бренд 2018». Буду намагатися ще краще фотографувати наше гарне місто та його мешканців», - говорить фотожурналіст Ігор Філіпенко.
Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)