У Кропивницькому відзначили День Соборності України (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47173_1.jpg)
Сьогодні, 22 січня 2019 року, до Дня Соборності України та 100 - річчя проголошення Акту Злуки між УНР та ЗУНР у Кропивницькому відбулася пам`ятна хода.
Учасники ходи поклали квіти до меморіальної дошки Віктору Чміленку, до пам’ятного знаку зі світлинами Героїв небесної Сотні на площі Героїв Майдану, пам’ятників Тарасу Шевченку і Володимиру Винниченку.
Пропонуємо переглянути фоторепортаж Ігоря Філіпенка.
Тільки найважливіше - підписуйтесь на наш
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)