У Кропивницькому відбулося дитяче свято мікрорайону (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49102_1.jpg)
Сьогодні, 18 липня, в обласному центрі по вулиці Кропивницького зібралося багато містян, повідомляє FOTOINFORM.NET
Багато родин з дітьми сьогодні розважалися у себе на мікрорайоні. Для дітей організували багато майстер-класів. Дітлахи малювали, танцювали, пригощалися солодощами та завзяттям брали участь у різних конкурсах та іграх.
Програма свята вразила гостей своєю насиченістю та різноманітністю. Були показові виступи з панкратіону, тхеквондо та дитячого танцювального колективу «КАРАМЕЛЬ», також малеча активно брала участь у різних майстер- класах.
«Я започаткув дитяче свято мікрорайону, аби додати більше яскравих кольорів у буденне життя маленьких кропивничан та їх батьків", - зазначив Тігран Хачатрян.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)