У Кропивницькому в центрі міста через порив тече вода(ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49109_1.jpg)
Біля пам'ятного знаку «Жертвам Чорнобиля» з'явилися великі калюжі із-за пориву в мережі водоканалу, повідомляє FOTOINFORM.NET
Як кажуть кропивничани, що вода тут тече вже другий тиждень.
«Нікому діла нема, скільки води за цей час витекло.Тільки тарифи можуть піднімати, а як ремонтувати та приводити до ладу свою мережу, то не нові труби кладуть, а латають старі. Тому і пориви постійно», - каже кропивничанка Олеся.
Кропивничани зараз жваво обговорюють новину, що будуть встановлювати загальнодомові лічильники у багатоповерхівках. І якщо виникне різниця між спожитою водою будинком, то мешканці будуть сплачувати цю різницю. Про це можна почитати за посиланням.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)