У Кропивницькому рятувальники прийшли на роботу у гарних вишиванках (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_48476_1.jpg)
Особовий склад Управління ДСНС в області на чолі з начальником Управління полковником служби цивільного захисту Віталієм Миронюком щороку підтримують це гарне патріотичне свято.
Так, насамперед, 16 травня було оголошено днем патріотичного дрес-коду, тому працівники Управління прийшли на свої робочі місця у гарних вишиванках, жінки – з квітами у волоссі. На території адміністративного корпусу було влаштовано святкову фотозону, лунала українська музика, а рятувальник та рятувальниця у народних вбраннях зустрічали усіх колег хлібом-сіллю.
Проте святкові заходи не завадили належному виконанню службових обов’язків. Працівники Управління розпочали трудовий день, який відрізнявся від звичних буднів тим, що усі були одягнені відповідно до дрес-коду – у вишиванки.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)