У Кропивницькому познущалися з пам’ятника (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49305_1.jpg)
Вчора, 7 серпня, у місті Кропивницький на пам’ятнику «Жертвам Чорнобиля» з'явилися наліпки та написи, повідомляє FOTOINFORM.NET
Хтось познущався з пам’ятника та наліпив різні наліпки, зробив написи. Цьому пам’ятнику завжди дістається від поціновувачів цього місця. І якщо ФОТОИНФОРМ 1 серпня 2019 року вже писав, що підлітки катаються по пам’ятнику, то ці неродиві кропивничани вже доклали до нього свої руки.
Все починається з малого, з початку граються, потім невелика шкода, а потім беруть кувалду та зовсім знищують пам’ятники. Вважають себе господарями життя, а це все відбувається із-за байдужості громади. Мабуть, міській владі потрібно встановлювати камери відеоспостереження біля пам’ятників та наказувати за ці витівки.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)