МОЗ повідомляє: 23 785 нових випадків COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 22 жовтня 2021 року. Зокрема, захворіли 1800 дітей та 391 медпрацівник. Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 5 141 особа; ▪️летальних випадків – 614; ▪️одужало – 8 530 осіб; ▪️здійснено тестувань за добу – 134 329 (зокрема методом ПЛР – 72 999, методом ІФА – 15 546); ▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 45 784. За весь час пандемії в Україні захворіло – 2 725 385 осіб; одужало – 2 361 365 осіб; летальних випадків – 63 003; проведено ПЛР-тестувань – 13 854 545. За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у Львівській (1647), Дніпропетровській (1641), Одеській (1484), Запорізькій (1391) областях і місті Київ (1323).

У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

Июнь 30, 2021 | ФОТО | Просмотров: 2200 | Комментариев: 0

Сьогодні, 30 червня, у місті Кропивницький в обласній філармонії  вітали випускників-медалістів закладів освіти міста, повідомляє FOTOINFORM.NET

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)

фото ігоря філіпенка, У Кропивницькому кращі випускники шкіл отримали золоті та срібні медалі (фоторепортаж)


Золоті та срібні відзнаки отримали:

Випускники загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Лейла Ваїль Абдельїлах, Влада-Анастасія Бондар, Юлія Захарова, Кароліна Іващенко, Леонід Кісільов, Софія Орлянська, Владислав Токаренко.

Випускники НВО "Гармонія" — гімназія імені Тараса Шевченка — центр позашкільного виховання "Контакт" Єлизавета Калініченко, Яна Кравченко, Анастасія Ксенофонтова, Марія Лопотова, Катерина Овчаренко, Єлизавета Подопригора, Всеволод Савенко, Олег Серпак, Анна Сидоренко, Єлизавета Сліпченко, Валерія Стрекаловська.

Випускники навчально-виховного об’єднання № 6 — центр естетичного виховання “Натхнення” Єгор Волков, Дар´я Гриценко, Ян Козлов, Олег Сімонов.

Випускники НВО природничо-економіко-правового ліцею – спеціалізованої школи № 8 Ангеліна Вовк, Дмитро Дзюбенко, Андрій Засінець, Валентин Корченюк, Ірина Мандзій, Микита Милашевський, Дар’я Невінчана, Володимир Попов, Ірина Селютіна, Валерія Терьохіна.

Випускники гімназії № 9 Валерія Асаула, Максим Бабак, Наталія Бистрова, Євген Галушка, Вікторія Івлєва, Єлизавета Козелець, Олена Подскальнюк, Маргарита Сибірцева, Катерина Тесцова.

Випускники НВК “Кіровоградський колегіум” Анна Возник, Анна Гасленко, Аглая Зубричева, Станіслав Орлов, Анастасія Остапчук, яка, отримала найвищі результати у зовнішньому незалежному оцінюванні з біології, Тимофій Проценко, Ярослава Рева, Валерія Токарь.

Випускники Гімназії нових технологій навчання Костянтин Задорожний, Владислав Крамаренко, Катерина Макарук, Олена Мала, Аліна Наумова, Анастасія Неліпа, Анастасія Онул, Олександра Шльонська.

Випускники загальноосвітньої школи №10 Валерія Безлатня, Владислав Малишко, Євгенія Пасічник, Андрій Писаревський.

Випускники спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 14 Катерина Журба та Олександр Мурзак.

Випускники навчально-виховного об’єднання “Загальноосвітній навчальний заклад № 16 – дитячий юнацький центр “Лідер” Юлія Барабуля, Анастасія Бикова, Гліб Бойченко, Кирило Здоровенко, який, отримав найвищі результати у зовнішньому незалежному оцінюванні з математики, Владислав Небесний, Юлія Пояркова, Катерина Шакула, Олексій Шестерик.

Випускники НВО № 19 Аліна Збаржевецька та Дар’я Ніколенко.

Випускниця НВО № 20 Ангеліна Гудим.

Випускники навчально-виховного об’єднання № 25 — природничо-математичного ліцею — центру позашкільного виховання «Ліра» Анастасія Бліндовська, Олег Возник, Олександра Горбунова, Карина Качур, Оксана Коркіш, Анна Пінчук.

Випускниця НВК № 26 – дитячо-юнацького центру „Зорецвіт” Євгенія Громко.

Випускники НВО № 31 — центру дитячої та юнацької творчості “Сузір’я” Вікторія Малишева і Єва Молочко.

Випускники НВО № 32 — позашкільний центр “Школа мистецтв” Ольга Бондаренко, Софія Заболотна, Максим Лікаренко, Станіслав Ліштаба, Сергій Матвієнко, Ярослав Руденко, Володимир Мільчак, Дар’я Омельченко.

Випускники навчально-виховного комплексу № 34 – економіко- правовий ліцей “Сучасник” — дитячо-юнацький центр Анна Житомирська, Максим Нетреба, Олександр Рибак, Марія Буря, Тетяна Алмазова, Єлизавета Брезгалова.

Випускниця навчально-виховного об’єднання № 35 Владислава Яценко.

Випускники ліцею “Науковий” Аліна Азза, Катерина Барсукова, Анна Бойко, Анастасія Бондаренко, Яна Босенко, Влада Водяницька, Олександр Волков, Михайло Волощук, Вероніка Габелко, Ярослава Гілєва, Ігор Зіберов, Катерина Зінзура, Максим Іванов, Дмитро Калачнюк, Руслан Клейстер, Крістіна Куженко, Анна Мажара, Дар’я Марченко, Анна Масенко, Богдан Мишериченко, Аліса Ножнова, Євгенія Семенцова, Іван Степаненко, Тетяна Черепанова.

Випускники навчально-виховного об’єднання “Мрія” Максим Москаленко та Марина Коваль.

Випускниця ліцею “Сокіл” Жасмін Якубовська.


Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.

ПОШИРЮЙТЕ.

Щоб дізнаватись новини першими підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Коментуйте.
Комментарии для сайта Cackle Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.







Linux Хостинг от HostPro
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool
 
Яндекс.Метрика Rambler's Top100 uptime узнать
Besucherzahler
счетчик посещений