У Кропивницькому 18 дівчат змагатимуться у головному конкурсі краси (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_50805_1.jpg)
Вчора, 11 лютого, в Кіровоградському областному художньому музеї відбувся остаточний кастинг учасниць головного конкурсу краси нашого регіону «Міс Кропивницький 2020».
Організатором конкурсу являється модельна агенція «Style models» та директор агенції Вікторія Янишевська.
В результаті кастингу було відібрано 18 конкурсанток, які в кінці березня під час проведення конкурсу будуть змагатися за титул «Міс Кропивницький 2020» та можливість прийняти участь у всеукраїнському конкурсі «Міс Україна".
Фото Ігоря Філіпенка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)