Покинуті на смерть: кропивничани продовжують рятувальні заходи (фоторепортаж)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52348_1.jpg)
Сьогодні, 9 серпня, група мешканців міста Кропивницький зібралися зранку в центральній частині обласного центру, повідомляє FOTOINFORM.NET
Кропивничани прийшли з відрами та мотузками на центральну набережну, де на березі річки Інгул розпочалася рятувальна операція. Можливо, це для когось здасться чимсь незначним, але для алеї молодих дерев — це порятунок, бо без поливу у таке спекотне літо дерева можуть загинути. Тому небайдужа громадськість міста збирається у вихідні та поливають залишені напризволяще дерева. Люди черпають відрами воду із річки, таскають її в обох руках, щоб кожне деревце отримало достатню кількість вологи, щоб протриматися до наступних вихідних.
Читайте також: У Кропивницькому містяни відрами черпали воду з Інгулу (ВІДЕО)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)