Кропивницький: багато жебраків з'явилося на вулицях міста (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51793_1.jpg)
Після пом'якшення карантину у місті Кропивницький прохачі знову повиходили на вулиці обласного центру, повідомляє FOTOINFORM.NET
Декілька днів тому під проливним дощем жінка та чоловік грали на баяні та бубні, а деякі кропивничани давали їм гроші. А вчора по нашому місту було видно багато прохачів, які вийшли на свою «роботу».
Хтось із містян допомагає цим жебракам, жаліючи їх, хтось удає, що не бачить прохачів, а хтось принципово не подає милостиню, бо вважає, що ці люди можуть самі собі заробити на кусок хліба. У кожного своя думка, а жебраки цілими днями чекають на людську щедрість. Але потрібно враховувати, що жебраки бувають різні.
Одні дійсно потребують допомоги, використовуючи кошти для лікування, а інші купляють собі горілку та закуску, яку вони споживають прямо недалеко від місця своєї «праці».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)