Кропивничани зробили біля дороги звалище сміття (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51642_1.jpg)
Вчора, 21 травня, у місті Кропивницький по вулиці Преображенська прямо на дорогу містяни повиносили велику купу сміття, повідомляє FOTOINFORM.NET
Дуже цікаво, що кропивничани не тільки зробили звалище сміття, а ще хтось зробив напис «Сбор мусора тут!». Цікаво, це такий жарт, чи сміттєвих баків в місті не вистачає, чи мешканці приватних будинків не хочуть плати за вивіз сміття, тому кидають його просто на дорогу. А може це спеціальне місце збору сміття? Тоді потрібно щось зробити, хоча б баки встановити, а не кидати непотріб посеред дороги.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)