У Кропивницькому зафіксували інфікування новим штамом COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_61437_1.jpg)
Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук повідомила, що в регіоні зафіксували перший випадок субваріанту коронавірусу Pirola.
За словами Надії Оперчук, йдеться про штам вірусу SARS-CoV-2 В.А.2.86, що відноситься до варіанту Omicron, який підтвердили в референс-лабораторії Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Занедужала 52-річна кропивничанка.
«Симптоми захворювання не мають особливих відмінностей від звичних ГРВІ: підвищена температура, нежить, кашель, підвищена втомлюваність, втрата нюху та смаку, подразнення очей», – каже Надія Оперчук.
Головна державна санітарна лікарка області наголосила, що нині відомо про 17 штамів коронавірусу – підвидів Omicron в Україні. При цьому єдиним способом убезпечнення від ускладнень COVID-19 були і залишаються щеплення, надто, коли йдеться про людей поважного віку та про тих, у кого ослаблений організм.
Нині в області достатньо протикоронавірусних вакцин.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)