У Кропивницькому Андрій Райкович закликає вакцинуватись від коронавірусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55644_1.jpg)
ЗМІ рясніють тривожними повідомленнями про те, що в найближчі два тижні можлива нова хвиля COVID-19.
Я аналізую дані медиків. Чую застереження головного санітарного лікаря, який пояснює, що нас чекає, у разі незначного відсотка провакцинованого населення. Знов наголошую – я нікого не лякаю! На жаль, такою є наша реальність.
Краще не жартувати, а зробити щеплення. Воно безкоштовне і пунктів вакцинації вистачає. На сьогодні в місті вакцину від коронавірусу зробили вже понад 40 тисяч людей. Але для колективного імунітету цього ще не достатньо. Тому ще і ще раз закликаю, не гайте часу, зробіть вакцинацію.
До речі, у суботу знов працюватимуть наші виїзні пункти вакцинації. В суботу - на Арнаутово і Масляниківку. Працюватимуть біля 33-ї школи з 9-ї ранку до 12-ї. Ще один пункт розгорне роботу на Олексіївці, працюватимуть також з 9-ї до 12-ї, біля магазину «Смак».
Не ігноруйте можливість провакцинуватись. Будьмо відповідальними, - написав міський голова Андрій Райкович у телеграм каналі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)