У Кіровоградській області коронавірус діагностували у 8 жінок при надії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53347_1.jpg)
У Кіровоградській області з початку карантину 8 вагітним діагностували COVID-19. Усі жінки з коронавірусною інфекцією народили здорових малюків. Про це сьогодні, під час брифінгу, повідомила головна лікарка обласної лікарні Лариса Андреєва.
Вагітних з підтвердженим COVID-19 із усієї Кіровоградщини приймають в обласному перинатальному центрі.
«За останні два тижні вагітних, хворих на коронавірус, стало більше. З початку жовтня у нас народжувало сім жінок із підтвердженим діагнозом. Одна з породіль дуже тяжко переносить інфекцію – має пневмонію, наразі перебуває в реанімації. Її стан поліпшується, сатурацію тримає 93-95%», - розповіла головна лікарка.
За словами Лариси Андреєвої, всі новонароджені мають негативний результат тестів на коронавірус. Мами і малюки знаходяться в окремих палатах.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)