Ще 80 медпрацівників Кіровоградщини отримали щеплення від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_54235_1.jpg)
80 медичних працівників Кіровоградської області отримали щеплення від коронавірусу сьогодні, 1 березня. Про це повідомив директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.
«В обласному центрі імунізацію пройшли 70 медичних працівників із обласної лікарні та «швидкої». Також сьогодні розпочалося щеплення медпрацівників у Новоукраїнському районі. Першою вакцинувалася тамтешня мобільна бригада», – зазначив Олег Рибальченко.
Він додав, за три дні кампанії імунізації населення на Кіровоградщині, щеплення отримали 202 медичних працівників.
Як повідомлялося раніше, Кіровоградщина отримала 12 100 доз вакцини Oxford/Astrezeneca (Covishield)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)