Протягом вихідних на Кіровоградщині зробили 4841 щеплення від коронавірусу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56353_1.jpg)
Протягом вихідних, 6 та 7 листопада, на Кіровоградщині зробили 4841 щеплення від коронавірусу.
Як повідомили в департаменті охорони здоров’я ОДА, у центрах масової вакцинації в суботу, 6 листопада, зробили 3209 щеплень, з них у центрах масової вакцинації 1356. Зокрема, для освітян – 48 та для пенсіонерів 730 щеплень.
У неділю, 7 листопада, всього виконали 1632 щеплення, з них у центрах масової вакцинації населення – 1126. Зокрема, провели 49 щеплень для працівників освіти та 385 – для пенсіонерів.
Імунізацію населення проводили вакцинами Covishield, CoronaVac, AstraZeneca.
На території області працювали: 121 пункт щеплення, 13 мобільних бригад та 11 центрів масової вакцинації населення. Також щеплення проводилися у 31 відділенні «Укрпошти».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)