На Кіровоградщині зросла захворюваність на COVID-19 (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_58303_1.jpg)
Про епідемічну ситуацію на Кіровоградщині розповіла головна державна санітарна лікарка області Надія Оперчук.
«Маємо приріст на захворювання СOVID-19 на 180 % за минулий тиждень. На сьогодні по області активних хворих – 448, з них 66 дітей, 19 медпрацівників. Тільки останню добу в області зареєстровано 59 нових випадків СOVID-19, захворіли 50 дорослих та 9 дітей. За останню добу одужало хворих – 14, а летальних випадків не зареєстровано», - повідомила Надія Оперчук.
Вона додала, що з числа внутрішньо переміщених осіб коронавірусом хворіло – 102 людини, серед них 17 дітей. від ускладнень померло троє ВПО.
Також вона розповіла про проведені щеплення дітям віком 12-17 років. В Кіровоградській області станом на 13.09.2022 року проведено 5382 щеплень дітям віком 12-17 років, 2895 дітей отримали першу дозу, з них 2487 дитини – другу дозу вакцини Pfizer. За останній день щепили 4 дитини.
Зокрема 2171 переселенець отримав щеплення на Кіровоградщині, серед яких 8 дітей
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)