На Кіровоградщині проводять вакцинацію дітей від COVID-19
![](http://fotoinform.net/uploads/news_55669_1.jpg)
Головна державна санітарна лікарка Кіровоградської області Надія Оперчук акцентує увагу на вакцинації дітей від коронавірусної хвороби COVID-19.
В Кіровоградській області станом на 08.08.2021 року проведено 9 щеплень дітям віком 16-17 років (м. Кропивницький, Новомиргород, Олександрія, Мала Виска), 5 дітей отримали першу дозу, 4 дитини – другу дозу вакцини Pfizer. Діти вакцинувались перед виїздом на навчання в країни Європи.
Міністерство охорони здоров’я України своїм наказом від 17.07.2021 №1477 затвердило рекомендації Національної технічної групи експертів з імунопрофілактики щодо можливості вакцинації дітей віком від 12 років вакциною Comirnaty від Pfizer-BioNTech.
Вакцинуйте дітей та майте надійний захист від важкого перебігу та розвитку ускладнень
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)