Кропивницький віднесли до помаранчевої зони карантину: Що забороняється з 2 листопада
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53099_1.jpg)
Від сьогодні, 2 листопада, Кіровоградська область віднесена до "помаранчевої" зони
Це означає, що забороняється:
перебування в громадських спорудах і громадському транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту;
перебування на вулицях без документів, що посвідчують особу;
самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації;
здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів у кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу;
робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів);
відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більше ніж 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;
робота з 22-ї до 7-ї години ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів, крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
відвідування сторонніми особами установ і закладів соціального захисту і таких, що надають соціальні послуги сім’ям/особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, крім тих, які надають соціальні послуги кризово;
проведення масових заходів за участю більш як 20 осіб (або з дотриманням дистанції не менше ніж 1,5 метра);
діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;
відвідування закладів освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;
проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації;
діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім тих, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;
тимчасового розміщення біженців, крім осіб, які надають їм правову допомогу;
приймання відвідувачів закладами торговельного і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;
діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.
Нагадуємо, що санкція за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП передбачає максимальну відповідальність у вигляді штрафу від 17 000 гривень
Якщо ви стали свідком порушення щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції телефонуйте за номером 102
Офіційний канал патрульної поліції Кіровоградщини
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)