Covid-19 на Кіровоградщині: за добу померло 3 людей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_53709_1.jpg)
Нa Кіровогрaдщині зафіксували 3 летальні випадки COVID-19. Йдеться про 64-річну жінку та 64-річного чоловіка з м. Кропивницького та чоловіка 75-ти років з Онуфріївського району.
Коронавірус на Кіровоградщині станом на 29 грудня: 14 захворіло, 27 одужало, 3 померло. Про це повідомила головна санітарна лікарка області Надія Оперчук сьогодні, 29 грудня.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі провели 343 ПЛР-тестування та в обласній лікарні 54 ПЛР-тестувань.
Випадки COVID-19 зареєстрували:
сім у м. Кропивницькому,
два у Кропивницькому районі;
один у м. Олександрія;
два у м. Світловодськ;
один у Благовіщенському районі;
один у Гайворонському районі.
Одужали від коронавірусу 14 жителів обласного центру, 5 з м. Олександрія, 5 жителів Компаніївського району та по 1 жителю зі Знам‘янського, Новомиргородського та Світловодського районів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)