Кропивницький: Райкович, приземли тарифи на тепло (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_47502_1.jpg)
Сьогодні мешканці міста Кропивницький прийшли до міськради виразити своє незадоволення високими тарифами на комунальні послуги у місті, повідомляє FOTOINFORM.NET
«Райкович! Приземли тарифи на тепло», «За соціальну справедливість для всіх» - це вимоги, які тримали у руках учасники акції.
Високі тарифи на тепло у нашому місті хвилюють багатьох мешканців Кропивницького. Особливо тих, у кого немає субсидії та індивідуального опалення в домівках.
А якщо до цих космічних тарифів за тепло додати газ, воду, електрику, квартплату, то все це доводить кропивничан до відчаю. Про це казали сьогодні учасники акції протесту.
Конкретніше у відео
читайте також: У Кропивницькому вимагали знизити тарифи (фоторепортаж)
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)